Sıkca Sorulan Sorular


Firmamızın tasarım departmanı talepleriniz doğrultusunda, markanızı en iyi ifade edecek şekilde logo ve kurumsal kimlik tasarımlarınızı sağlayacaktır. Bunun için web sayfamızda bulunan tasarım paketlerini inceleyerek size uygun olan paketi satın almanız gerekmektedir. 

Toplu satın alma işlemleri yalnızca bayilerimiz için geçerlidir. Bayi olmak için bayilik başvurusu sayfamızdaki makaleleri okuyabilirsiniz. Bayi olduğunuz durumlarda indirimli satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Ürünlerimizi kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Ödeme ekranında kredi kartı ile ödemek istiyorum seçeneğini seçerek banka kartınıza göre yapılandırılan taksit seçeneklerini görebilir ve dilediğiniz kadar taksit yapabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz web paketimiz ile uyumlu olması durumunda web sayfamızdaki modüller alanından whatsapp modülünü satın alabilir ve ücretsiz kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

Ödeme kuruluşu ile devam etmek istemiyorsanız web sayfamızdaki modüller alanından yeni ödeme kuruluşu için düzenlenen modülü satın alarak bu işlemi yapabilirsiniz. Kurulum ve entegrasyon ücretsizdir.

Hosting ve yazılım paketinizde firmamızın hediye ettiği 5 adet e-posta hesabı yetersiz gelmesi durumunda ilave e-posta hesabı hizmetlerimizden yararlanabilmek için destek talebinde bulunmalı ve istemiş olduğunuz e-posta hesaplarının isimlerini belirtmeniz gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz hizmet paketlerinize göre ek fatura düzenlenebilir.

Hangi paketimizi kullanırsanız kullanın hosting kotanız yetersiz geldiğinde bir üst hosting paketine ücretini ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Geçiş esnasında verilerinizde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz siteniz hiç kapanmadan bir üst hosting paketine geçiş yapar.

Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız. Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır  sonradan lisans ve tema değişmemektedir.

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM